Korduma kippuvad küsimused

Paljajalujalatsite valimiseks on vaja teada lapse jala pikkust ja laiust.  Loe, kuidas mõõta jalga ja valida sobivat suurust SIIT.

Vajadusel oleme sulle rõõmuga abiks, nõu saab küsida nii Facebooki messengeri kirjutades või e-maili teel info@pehmesamm.ee

Pärnu pood ei ole igapäevaselt avatud. Kui soovid paljajalujalatseid proovima tulla, siis palun tutvu lahtiolekuaegadega kodulehe allosas. NB! Ajad muutuvad iganädalaselt.

Kui lahtiolekuajad hästi ei sobi, siis on võimalik tellimusele järgi tulla ka meie Picapac ( eelnevalt ParcelSea) pakiautomaati, mis asub Suur-Jõe 48 maja välisukse kõrval postkastide all. Soovi korral loe lähemalt SIIT.

Jah, kogu e-poe valik on saadaval ka meie Pärnu poes.

Teinekord võib aga juhtuda, et mõned suurused saavad laost kiirelt otsa, siis igaks juhuks soovitame enne poe külastust veenduda, et toode/suurus, millest oled huvitatud, on veel saadaval: https://pehmesamm.ee/pood/ 

Jah, tellimusele saab ise järgi tulla:

  • Pärnu poodi (Suur-Jõe 48, III korrusel ruum 302) vastavalt lahtiolekuaegadele. Palun oota ära kinnituskiri, et su tellimus on väljastamiseks valmis.
  • Meie ParcelSea pakiautomaati, mis asub Suur-Jõe 48 maja ees (välisukse kõrval postkastide all). Tellimusele saab järgi tulla endale sobival ajal, ligipääs on 24/7. Kui oled tellimuse ära vormistanud,  siis saadame Sulle juhised, kuidas paki kätte saad. NB! Tellimuse täidame 1-3 tööpäeva jooksul, olenevalt ParcelSea pakiautomaadi tellimuste mahust.

Kui oled tellimuse eest tasunud, siis seda enam muuta kahjuks ei saa. Soovi korral saad tellimuse tagastada ja/või vormistada uue tellimuse. Küsimuste korral kirjuta meile info@pehmesamm.ee

Sellisel juhul palume vormista esimesel võimalusel e-poes uus tellimus ja ebasobivad jalatsid meile tagastada. Kahjuks vahetamise võimalust me e-poes ei paku.

Võid ka igaks juhuks enne tagastamist ära oodata uue suuruse, nii saad paremini sobivust võrrelda:)

Palun täida tagastamisavaldus siin: https://pehmesamm.ee/kauba-tagastamine/ või saada vabas vormis tagastussoov e-kirjana info@pehmesamm.ee ja saadame sulle juhised tagastamiseks hiljemalt 2 tööpäeva jooksul.

Palun veendu, et tagastatav kaup oleks  kasutamata, rikkumata ja originaalpakendis ehk siis samas seisukorras, kui pakk sinuni jõudis. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on meil õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Smartposti tagastused jõuavad meieni umbes nädalaga, Omniva tagastused 1-3 tööpäevaga.

Tagasimakse tehakse sama maksemeetodiga, mida on kasutatud tellimuse eest tasumisel.  Kui tasusid pangalingiga, siis  jõuab raha arvelduskontole tavaliselt juba samal päeval (pärast tellimuse tagasimakse kinnitust) või siis järgmise tööpäeva jooksul. Krediitkaardimakse puhul võib raha laekumine aega võtta kuni 10 tööpäeva. See on rahvusvaheline standard, mida me kahjuks kontrollida ei saa. Maksa hiljem ja kuni 3 osas makseviisidel tuleb sulle eraldi kinnitus, kui leping on muudetud.

Palun võta esimesel võimalusel meiega ühendust: info@pehmesamm.ee Kui kätte saadud  toode on praak või vale toode, püüame selle uue vastu vahetada, kui toode on veel saadaval.